Tříkrálová kulturní soutěž

Autor: Webmaster <webmaster(at)sspbrno.cz>, Téma: 3. Ze života školy, Tento příspěvek byl zveřejněn dne: 09. 01. 2018

     Jako každý rok v období Vánoc se i letos konala soutěž studentů naší školy zaměřená na literaturu a výtvarné umění. Letos tedy v těsně povánočním období v pátek 5. 1. 2018 pod názvem Tříkrálová kulturní soutěž.

     Byly vypsány tyto kategorie : vlastní literární tvorba - poezie a próza, recitace, malba a počítačová grafika a fotografie. Úroveň některých prací byla velmi vysoká. Celkem se zúčastnily více než dvě desítky studentů z různých oborů i ročníků, porotu tvořili PhDr. Zdeňka Dlouhá, Mgr. Marek Gallistl, Mgr. Pavlína Machačová. Tuto porotu, ale také obecenstvo složené ze studentů naší školy, zaujali zejména Kateřina Slavíková, David Kozina, Pavlína Šustrová, Tereza Náplavová a Dominik Kotlán, kteří obsadili přední místa a obdrželi ceny v jednotlivých kategoriích, které věnovalo vedení školy a Sdružení rodičů.

     Celá akce byla moderována studentkami Eliškou Toušovou a Sabinou Smutnou a prokládána hudebními čísly dalších našich studentů. Doufáme, že tradice této soutěže i její velmi dobrá úroveň bude pokračovat i v příštím školním roce.