Prodejní den studentských firem

Autor: Webmaster <webmaster(at)sspbrno.cz>, Téma: 3. Ze života školy, Tento příspěvek byl zveřejněn dne: 10. 12. 2018

     Potřebujete ještě drobné vánoční dárky nebo jen máte chuť na něco neobvyklého? V pondělí 17.12.2018 vás studentské firmy ze třídy I3 zvou na Den JA firem, kde budou vystavovat a prodávat své výrobky. Stánky budou otevřeny od 8.45 do 12.45 hodin.

     Studentská firma MUFFI nabízí různé druhy domácích muffinů. Konkrétně si můžete pochutnat na čokoládových muffinech s kousky čokolády a na světlých muffinech s kousky orea nebo lentilek. Doufají, že Vám jejich muffiny přijdou k chuti.

     Firma SKLIMO nabízí domácí ovocné limonády ve skleněných lahvích. Tímto se snaží řešit problém s přebytkem plastů na naší planetě. Společně s dětským psychiatrickým oddělením ve FN Bohunice nazdobili skleněné a zároveň vratné lahve. Lahev si můžete zakoupit a ponechat nebo Vám vrátí 5,- Kč za vrácení. Celý výtěžek z prodeje lahví nazdobených dětmi půjde na dětské psychiatrické oddělení FN Brno.

     Studentská firma NeNeMIX se zabývá prodejem různých druhů bonbónů, které si můžete sami namixovat. Cena se určuje dle váhy.

     A konečně firma PURCHOS Vám nabízí jedinečné nachos s dipy. Můžete si vybrat mezi několika druhy. V nabídce mají nachos sýrové, slané a chilli s dipy sýrovými, salsa a guacamole. Zvou vás, abyste se nechali naladit na vlnu Mexika.

     Studentské společnosti pracují pod záštitou nadace JA Czech a studenti se v nich učí základům podnikání.