Tříkrálová kulturní víceoborová soutěž

Autor: Webmaster <webmaster(at)sspbrno.cz>, Téma: 3. Ze života školy, Tento příspěvek byl zveřejněn dne: 10. 01. 2020

     Všimnete-li si v jídelně vystavených výtvarných děl, vězte, že si prohlížíte fotky, kresby a malby svých šikovných spolužáků, kteří se nebáli představit své výtvory v Tříkrálové víceoborové kulturní soutěži.

     Dne 8.1. se soutěžilo také v kategorii recitace, vlastní báseň a vlastní próza. Působivá vystoupení soutěžích osvěžila skvělá hudební čísla - mandolína Jiřího Krajíčka z L2, saxofon Filipa Sedláčka z V2D a pohybově laděné vystoupení Kateřiny Přkrylové z S3B . Všechna vystoupení propojili vřelým slovem naši úžasní a pohotoví moderátoři - Eva Roupcová z S3B a Karel Bašta z V2D.

     Ti nejlepší byli odměněni hodnotnými cenami, VÍTĚZOVÉ VŠAK BYLI VŠICHNI soutěžící, protože v sobě našli odvahu prezentovat se ve zcela jiné disciplíně než ve svém oboru a protože nás ve svých vystoupeních nechali nahlédnout prostřednictvím slova a obrazu do svých duší. Všem patří poděkování a velká pochvala, za rok se těšíme zase na další Tříkrálové klání 2021.

     Hlavní cena - recitace - Zuzana Plšková S1A, výtvarný obor Milan Klon V3A Tříkrálová cena - Lucie Frgalová S1A-recitace, Tomáš Vlach V3A - vlastní báseň, Zuzana Nováková I1 - vlastní povídka, Tomáš Bojanovský I4 - kresba, Lucie Bílková S4B - foto, Adam Kubíček Z2 - foto, Terezie Prchalová V1A - foto.